top of page

Ahsap Markalama Mühürü

Siz değerli müşterilerimiz için değişik tipte ahşap markalama setlerimiz mevcuttur.

Bu setler sizlerin logo yada grafiklerinizin büyüklüğüne göre şekillenmektedir.

Siz bütçeniz hangisine yetiyor ise onu alabiliyorsunuz. Ekonomik ve profesyonel çözümleri, size doğru ekipmanlarla sunuyoruz. Bir sorun yaşarsanız çözümü yine biz üretiyoruz.

Burada en önemli konu sizlerin isteğini karşılayacak sorun çıkarmayan çözümler sunmaktır. Aşağıdakilerden hangisi size uygun ise bizden alabilirsiniz.

Seyyar Ahşap Markalama Setimiz

Markalama makinanız 2 parçadan oluşur. KAÇA MALOLUR  DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM..! Öncelikle size bilgi verebilmemiz için LOGONUZ GRAFİĞİNİZ GEREKİR VE BİRDE BİZE KAÇA KAÇ BİR ÖLÇÜDE İSTEDİĞİNİZİ söylemeniz sonrası size DOĞRU BİLGİLERLE fiyatınızı söyleyebiliriz.! Şimdi size genel bilgiyi şöyle verelim. 

****KALIP BÖLÜMÜ (bu bölüm sizin logonuz şeklinizden oluşur.) Sizin vereceğiniz EN BOY yada çap ölçüsüne göre oluşturulur. Küçük ebatlı Yada Büyük ebatlı hiç fark etmez BİZE LOGONUZU GÖNDERMENİZ VE BİR ÖLÇÜ BELİRTMENİZ YETERLİDİR.

****ISITICI BÖLÜM ölçüye göre uygun bir ısıtıcı ile size ne kadar bir bütçeye çıkacağının bilgisini paylaşacağız. Bize logonuzu mail atmanız ve ölçü vermeniz yeterlidir.

 

WhatsApp Image 2021-11-11 at 10.42.20.jpeg
WhatsApp Image 2021-11-11 at 10.42.20 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-11-11 at 10.42.19.jpeg
WhatsApp Image 2021-11-11 at 10.54.28.jpeg

Mini Masaüstü Ahşap/Pamuklu Kumaş/Deri Markalama Makinası

Bu makine ile AHŞAP,DERİ,PAMUKLU KUMAŞ,YALDIZ baskı gibi farklı uygulamaları mükemmel bir kalitede yaparsınız. İşinize göre ısı ayarınızı kendiniz açıp kapatarak ısı kontrolü ile mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Eğer dijital baskı kalitesinde bir yakma baskı istiyorsanız bu makinanın markalama mesafesi size uygun ise sonuçlar mükemmel olacaktır. 

Burada ısı ayarınızı siz yapıyorsunuz. Deri üzerine marka vurmak için Isı yarınızı kısarak on dakika bekleme sonrası kolu aşağı indirerek deride mükemmel baskı alırsınız.

Standart Dışı Uzun Ölçüler (15-20cm) için Ahşap Markalama Setimiz

Bu tip ahşap markalamalar en zor olanıdır. Uzunluktan dolayı ısıtıcı pirinç yüzeyin her köşesini ısıtamaz. Bu nedenle de Ahşap yüzeylere ısıyı etkin bir şekilde dağıtamazsınız.

İşte size mükemmel bir sonuç alacağınız markalama seti. Bu sette iki ısıtıcıyı kullandık. Pirinç mührünüzün orta, sağ ve sol köşeleri eşit şekilde ısınır. Yüzeye baskıyı mükemmel yapar. Tek elektrik kablosu ile iki ısıtıcıyı aynı anda ısıtarak, markalama cihazınızı 15 dakikada hazır hale gelir.

Yukarıdaki video bizim bu anlattıklarımızı size ayrıntılı olarak gösteriyor. Mutlaka izleyiniz. Sizde böyle bir işlem istiyorsanız logo, harf ya da şeklinizi bize gulmum@gmail.com adresine yollayarak bütçe ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tabii  ki öncesi biz denemelerimizi yapıp Instagram sayfamızdan paylaşırız. Böylece ürünü size göndermeden önce görmüş olursunuz. Herhangi bir sürpriz olmaz.

5.Masa Üstü Tezgahlı Seri Ahşap Markalama Setimiz

Bu set size her ebat ve kalınlıktaki ahşaplarınızı mükemmel ve seri bir şekilde markalamanızı sağlayacaktır.

Kolu aşağı yukarı hareket ettirip yüzeye dokunarak markalamayı en iyi şekilde yapmanın keyfine varacaksınız.

Malzeme 2 parçadan oluşuyor;

1.Elektrik Panosu: Logo büyüklüğünüze göre ısı ayarınızı yapıp 10 dakika sonrasında ahşaplara markalama yapmanızı sağlayacak. Uygulama esnasında ısınızın azalma durumunda termostat devreye girerek ısınızı tekrar eski haline getirecektir.

 Pano içinde ani bir durumda risk yaratmaması için sigorta bulunmaktadır. Bu sigorta atarak riskli durumları ortadan kaldıracaktır.

2.Masaüstü Tezgah: Kollu bölüm ve logonuzu kazıdığımız pirincin ısıyla birleştiği bölümdür. Pirincinizi ısıtma setinize montaj yaptıktan sonra yüzeye düz inmesi için ayarını yapın. 10 dakika sonra ısınız hazır olup hemen markalamaya başlayabilirsiniz. Emeğinizin kıymetini markalama ile attırın.

Yukarıdaki video bizim bu anlattıklarımızı size ayrıntılı olarak gösteriyor. Mutlaka izleyiniz. Sizde böyle bir işlem istiyorsanız logo, harf ya da şeklinizi bize gulmum@gmail.com adresine yollayarak bütçe ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tabii  ki öncesi biz denemelerimizi yapıp Instagram sayfamızdan paylaşırız. Böylece ürünü size göndermeden önce görmüş olursunuz. Herhangi bir sürpriz olmaz.

Örnek Videolar

bottom of page