Deri Markalama Mühürü

Çekiç ile Vurarak Deri Markalama

Bu yöntemde logo ya da grafiğiniz öncelikle istediğiniz ölçüde pirince kazınır. Bunun için bize logonuzu ve çapınızı bize mail atmanız gereklidir. Hemen bu iki konu birbirine uygun mu bakarak size bütçe ve detaylarla dönülecektir.

Bu yöntemde 2 malzeme veririz:

-Logonuzun kazındığı pirinç mühür

-Kazınan logonun bağlandığı dolu pirinç gövdedir. (Bu dolu gövde pirince dilerseniz farklı markalarınızı pirince kazıtıp buraya sök tak şeklinde monteleyebilirsiniz.)

Bu ürün size bağlanmış olarak  hazır gelir ve siz sadece “Derinizi ıslatır ve çekiçle deri üzerine markanızı vurursunuz.” Yöntem budur ve benzer örnekleri instagram sayfamızdan görebilirsiniz.

SEYYAR DERİ MARKALAMA SETİ

Öncelikle LOGO YADA ŞEKLİNİZİ istediğiniz detayı PİRİNÇ BİR METAL KALIBINI HAZIRLIYORUZ...! Bu kalıp ömürlüktür. Bir kere üretilir ve yıllarca kullanırsınız. Deforme olmaz. Bununla birlikte Şimdi size DERİNİZİ YAKMADAN VE DOKUSUNU bozmadan yüzeyde logonuzun izini çıkaracak bir TERMOSTATLI BİR ISITICI SETİ VERİYORUZ. Pirinç logonuzu buna bağlayarak DERİ HASSASİYETİNİZE GÖRE ısı ayarınızı 1 ile 10 arasında bir ısı ayarına getirerek DERİ ÜZERİNE EL YORDAMIYLA markanızın izini çıkarıyorsunuz. 

 

Ucuna taktığınız KALIP LOGONUZ istediğiniz zaman çıkarıp farklı bir logo takabilirsiniz.  Bunun fiyatını size logonuzu bize PDF olarak göndermeniz sonrası ayrıntılı bir bütçe ile bilgi veriyoruz..!

MİNİ MASAÜSTÜ DERİ MARKALAMA SETİ

Bu setimiz SEYYAR SETTEN daha mükemmel bir sonuç verir. Deri üzerine baskıyı çok daha kaliteli yaparsınız. Kol yüzeye baskıyı çok iyi yapar ve deride baskı net ve sorunsuz çıkar. Gövdede 1-10 arası ısı ayar düğmesi ile DERİNİZİN İSTEDİĞİ ISI AYARINA getirip uygulamayı yaparsınız..! Seyyar uygulamada eller serbest olduğundan sağa sola yatabilir. Tam zemine baskı yapamayabilirsiniz. Bu makina ile bu risk tamamen ortadan kalkar.  Makinamız metal gövdeli olup Kesinlikle deforme ve sapma yaptırmaz. Ucuna taktığımız PİRİNÇ KALIBINIZ yine değiştirilebilir. Sök tak yaparak farklı kalıplarınızı takıp kullanabilirsiniz. Ortalama ısınma süresi 20 dakikadır. istenilen ısıya geldiğinde DERİDE BASKINIZI ARKA ARKAYA YAPABİLİRSİNİZ..! 

Aşağıda yine baskı videolarımızı izleyerek baskı kalitesini çok net görebilirsiniz. 

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

Tüm Hakları Saklıdır. ©

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu