top of page
SEYYAR DERİ MARKALAMA SETİMİZ
Bu ürünümüz DÜŞÜK  bütçeli olup elde seyyar bir şekilde kullanılan bir üründür.  Makinamız  ISITMA BÖLÜMÜ VE KALIP KISMI olarak iki parçadan oluşur. 
Fiş kısmında ise ısıyı yukarı aşağı ısınızı arttırmak için ISI AYARINIZ bulunmaktadır.  Uygulama çok kolaydır. Fişe takıp önce gövdenin yirmi dakika kadar ısınmasını bekleyip  deri üzerine dokunuşlar yaparak çıkardığı izin size uygun olup olmadığını kontrol edeceksiniz.Bu makinamızla deri üzerine yüzeysel baskı yapabilirsiniz. Uygulama anında eliniz sağa sola yatabilir..Dik vurmak için el alışkanlığı gerektirir..Ayrıca ucundaki kalıbı SÖK TAK başka bir kalıpla da değiştirebilirsiniz.  
Bu makinamızla Derinizin hassasiyeti fazla ise düşük ısılar size daha uygun olacaktır Yine bunu ısının gövdedeki ısınmasına göre siz ayarlayacaksınız. Sonrası bas çek şeklindedir. 
Bize vereceğiniz bilgi  LOGONUZ VE BASKI ÖLÇÜNÜZDÜR...!  Bu bilgi ile size ürünün ne kadara çıkacağının bilgisini verebiliriz.. Bilmeniz gereken  Logonuzun baskı ölçüsü ve grafik çizimidir. Yüksek çözünürlüklü PNG,JPG,PDF,Aİ,CDR,EPS,SWG gibi formatlar bizim için yeterlidir.  
Hızlı iletişim için bize  0538 252 34 30 nolu watsapp tan gönderebilirsiniz. 
MİNİMASAÜSTÜ  DERİ  MARKALAMA  MAKİNAMIZ
Bu setimiz teknik olarak deri üzerine baskıyı preslediği için daha mükemmel yapar.  Seyyar Set ile eliniz sağa sola yatabilir. Tam dik yüzeye baskı yapamayabilirsiniz. Ayrıca deriye üstten presi seyyarda çok iyi yapamazsınız. Yüzeysel Baskı yaparsınız. Bu makinada bu sorunların hiç birini yaşamazsınız..

-Deri üzerine kolla pres yaparak ısıyı deriye mükemmel işletir profosyonel bir baskı yaparsınız. 
-Bu makinamızla deri üzerine dik bir iniş yaparak her seferinde  hizalama ve az yada çok basma gibi
bir sorun yaşamazsınız. 
-Isı ayarınızı bu makinayla mükemmel yaparsınız.  Yaldız baskı ve en ince deriye kadar her türlü deriye baskı yapabilirsiniz. 
-Kol presi sayesinde kalın derilere ezme şeklinde yazıyı logoyu özüne mükemmel işlersiniz. 
-Ucundaki kalıbı her seferinde değiştirerek farklı kalıplar kullanabilirsiniz..Sök tak çok kolaydır. 

Bu ürünle mükemmel baskılar yapar ürünlerinize değer katarsınız. 

Logonuzu ve baskı ölçünüzü bize göndermeniz sonrası size hızla ulaşarak yardımcı olabiliriz. 
Hızlı iletişim için  0538 252 34 30  nolu watsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 


 
Aşağıdaki videolarımızı izleyerek uygulama hakkında 
daha net bilgi sahibi olabilirsiniz....!
bottom of page