Deri Markalama Mühürü

Çekiç ile Vurarak Deri Markalama

Bu yöntemde logo ya da grafiğiniz öncelikle istediğiniz ölçüde pirince kazınır. Bunun için bize logonuzu ve çapınızı bize mail atmanız gereklidir. Hemen bu iki konu birbirine uygun mu bakarak size bütçe ve detaylarla dönülecektir.

Bu yöntemde 2 malzeme veririz:

-Logonuzun kazındığı pirinç mühür

-Kazınan logonun bağlandığı dolu pirinç gövdedir. (Bu dolu gövde pirince dilerseniz farklı markalarınızı pirince kazıtıp buraya sök tak şeklinde monteleyebilirsiniz.)

Bu ürün size bağlanmış olarak  hazır gelir ve siz sadece “Derinizi ıslatır ve çekiçle deri üzerine markanızı vurursunuz.” Yöntem budur ve benzer örnekleri instagram sayfamızdan görebilirsiniz.

*ÖLÇÜYE BAĞLI OLARAK FİYAT  350-500 TL ARASI ÇIKMAKTADIR.

Isıtarak Deriye Markalama

Bu yöntemde yine logonuz istediğiniz ölçüde pirince kazınır ve ayarlı ısı aparatına montelenir. Deri ısı farklılıklarına göre, bu ısı ayarınızla deri üzerine markalamanızı yaparsınız. Üründe her şey hazır gelir siz sadece değişik ısı ayarları deneyerek derinizde en doğru baskıyı hangi sıcaklıkla alıyorsunuz bunu deneyeceksiniz. Sonrasında sürekli bu ayarda ömür boyu deri ürünlerinizi markalayacaksınız.

Bu yöntemde size 3 malzeme veririz:

-Logonuzu istediğiniz ölçüde kazıdığımız pirinç mühür,

-Pirinç logonuza uygun ısı aparatı,

-Her deriye farklı ısı vermeniz ve deriyi yakmamak için ISI TERMOSTATI bağlanır.

Bu şekilde üç malzeme bir araya gelir ve yüzlerce deri markalamanızı yıllarca sorunsuz kullanırsınız.

*ÖLÇÜYE BAĞLI OLARAK FİYAT ARALIĞI  500-650 TL ARASI ÇIKMAKTADIR.

Profesyonel Deri ve Yaldız Markalama

Bu yöntem için sizlere aşağıda videosunu izlediğiniz bir düzenek veriyoruz. Ürün termostatlı elektrik panosu ile çalışmaktadır. Deri malzemeyi düz zemine koyduktan sonra kol yardımıyla pres yaparak ürünlerinizi markalayabilirsiniz.

Logo ya da şeklinizi istediğiniz ölçüde pirinç bir malzemeye kazıyarak hazır hale getirip setinize monte ediyoruz. Gerektiğinde ise bu kısmı çıkararak farklı bir logo yerleştirebilirsiniz. Böylece tek makine ile onlarca markayı aynı yere kolayca sök tak şeklinde takıp markalamanızı yapabilirsiniz.

Makinamız 2 parçadan oluşur:

Elektrik Devre Panosu ve Pres makinesi

Ürün size ulaştığında deri hassasiyetinize göre 80-90-100 derecelik bir ayara başlangıç olarak getirip 5 dakika sonra presle markanızı deriye vurabilirsiniz. Hiç bir yakma ve karartma yapmadan istediğiniz verimli sonucu alabilirsiniz.

Yaldız uygulaması yaparken videodaki gibi ısı ayarınızı yapıp direk olarak yüzeye pres yapın. Dokunun ve çekin. Hepsi bu. Bizimle logonuzu paylaşarak bir ölçü belirtin ve size hemen bir bütçe çıkaralım. Aynı gün ürününüzü üretip setinizi kargolayalım.

Masaüstü Markalama Tezgahı

Bu makinemiz ile deri ve ahşap ürünlerinizi çok kaliteli bir şekilde markalaya bilirsiniz. Detayları videolarımızda da anlattık.

Isı ayarlı olduğu için her türlü ürüne markanızı vurabilirsiniz.

Pres kolu yardımıyla çok rahat bir şekilde markalama yapabilirsiniz. Oldukça ergonomik ve bulunduğu yerde çok yer kaplamayan bir üründür.

Bu şekilde dar alanlarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu