top of page

Sert Plastik Zeminli SeramikMühürü

Bu ürün Pirinç Zeminli Seramik Mühürümüzden teknik olarak daha aynı yapıda YAZILARI YUKARIDA çıkık olarak üretilir. Baskılar yukarıda resimde göründüğü gibi baskılar yapar.

Fiyat olarak ölçüye göre fiyatlandırılır. Pirinç zeminli mühüre göre fiyatı daha uygundur.  Logonuzun uygunluğunu ve fiyatını öğrenmek için 0538 252 34 30  nolu telefonumuza wastapp tan görselinizi gönderebilirsiniz.  Üretim süresi 1,2 gündür. 

Seramik mühürü diğer mühürlerden farklı olarak üretilir. Ürünün en büyük özelliği yazıların dışta olmasıdır. Bu şekliyle seramik üzerine iz bırakacak şekilde bastırılarak tasarımın izi çıkartılır.  Bazende tam ters şekilde de talep edilmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda üretimini yapabiliriz.

Malzememiz pirinçtir. Kırılmaz, eğilmez, deforme olmaz. Grafik ya da yazınız inceden genişe doğru mühüre kazınır. Bu yapısı ile seramiğe mükemmel iz yapar. Çamurda şişme yapmaz. Tam olarak ihtiyacınız olduğu şekilde üretilir ve teslim edilir. Mühürünüzün üst kısmı ahşap olup uygulama esnasında size tam bir el ergonomisi sağlar. 

Sizde böyle bir işlem istiyorsanız logo, harf ya da şeklinizi bize gulmum@gmail.com adresine yollayarak bütçe ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

bottom of page