top of page

Yuvarlak   Mühür Mumu   (Devlet Daireleri İçindir.) 

Gül Mum Mühür Mumları  2010 yılında üretime başlanmış ve

Türk Patent Enstitüsü Tarafından  FAYDALI MODEL ADI altında koruma altına alınmıştır.

Ürünümüz tüm TÜRKİYE'deki kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılmaktadır. 

Emniyet Genel Müdürlüğü, Yüksek Seçim Kurulu, Kriminal Daire Başkanlığı, Kom Şube Müdürlüğü Adli Tıp ANKARA,İZMİR,İSTANBUL,MERSİN,ADANA,KAYSERİ,

Cumhuriyet Baş Savcılık Kalemleri, Adliyeler, PTT il ve İlçe Müdürlükleri Gibi daha adına sayamadığımız tüm kurumlarda kullanılmaya devam etmektedir. 

Ürünümüzün Silikon Tabancaları ile kolay kullanımı nedeniyle sizlere hız ve mühürlemenizi kaliteli bir hale getirir. 

 

 

Mühür mumu tabancalarımız ile ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 


MÜHÜR MUMLARIMIZI TALEP EDERKEN  ÜRÜNLERİN DİĞER KURUMLARDA KULLANIMI VE KALİTESİ İLE İLGİLİ   """ BELGE   VE   UYGUNLUK BELGESİ """" İSTEMEYİ UNUTMAYINIZ..! 

1 Paket Fiyatımız (24'lü)  220TL + KDV  (Kdv dahil 264,00 TL) 

 ÜRÜNÜMÜZÜN GENEL

ÖZELLİKLERİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

 

​1. Gül Mum Mühür Mumları 1 paket içinde 24 adet Çubuk bulunur.

​2. Gül Mum Mühür Mumları 24'lü 1 paket ortalama 400 gramdır.(+20 /-20 gram)(Kutulu 1 Paketi  400 Gramdır.)​

3. Gül Mum Mühür Mumları  (24'lü 1 paket)Çubuklarının BOYU  10.5cm'dir. (Her bir çubuğun boyu 10,5cm standarttadır.)​

4.Gül Mum Mühür Mumlarının  YUVARLAK ölçüsü 11,40mm'dir(+- 0,10  -  0,15)​Mühür mumu 11,40mm 'lik yuvarlak ölçüsü ile  silikon tabancalarının kullanımda mükemmel bir rahatlık sağlar.   Tabanca içine itillen mum arka bölümdeki KAUÇUK ile mumu sıkıca sarar ve kullanım sırasında eriyen mum ARKA BÖLÜMDEN KESİNLİKLE çıkamaz. Tetik ile mumu ileri iterken MUM ARKA BÖLÜMDE ölçüsünden dolayı boşluk yapamaz Böylece tabancada deforme tutunma yapmadan yüzeye akışını mükemmel sağlar. ​

5. Gül Mum Mühür Mumlarının  Yuvarlak ölçüsü 11.40mm olması nedeniyle  TETİK İLE MUMU TABANCA İÇİNE İTERKEN mühür mumunun ESNEMEDEN,BOŞLUK YAPMADAN tabancada ilerler. Bu sebeple tabancanın arka bölümünde itme sırasında kırılmasını  engellemiş olur.Buda size tabancada  mühür mumlarının akıcı ve sorunsuz kolay kullanım sağlar. ​Standart dışı paket adetleri için iletişime geçebilirsiniz.​

                                                              ERCAN GÜL (Firma Sahibi)

                                                                        0538 252 34 30

Amatör  Mühür Mumu 
Tabancası

Bu tabancayla uygulamanız yavaş olacaktır. Her yüzeye sıktığınızda, 2 ile 3 adet mühür mumu dökebilirsiniz. Sıkıldıktan sonra yaklaşık olarak 1 dakika kadar bekleyerek tekrar mühür sıkabilirsiniz. 

16 $+KDV

Usta Mühür Mumu 
Tabancası

Bu tabancamız ile arka arkaya mühürleme işlemini amatör tabancaya göre daha hızlı yapabilirsiniz. Amatör tabancada 2,3 adet sıkarken bu tabancayla mühür mumunu yüzeye 5-6 adet daha rahat sıkarsınız. Mum haznesi daha büyük olduğundan adetli mühürleme yaparken bu tabanca ile daha kısa zamanda işinizi bitirebilirsiniz.

28 $+KDV

Profosyonel Mühür Mumu 
Tabancası

Bu mühür mumu tabancası ile art arda çok adetli mühürlemeleri hızlı yapabilirsiniz. Hızlı ısınır ve kullanımda size sürat kazandırır. Devlet Dairelerinde yoğun olarak tercih edilir. (Adli Tıp, Kriminal, Adliye, Merkez Bankası gibi.) Bu tabancayı sürekli mühürleme yapan kişilere tavsiye ediyoruz.

42 $+KDV

bottom of page