Mühür Mumu Tabancalarımız

Mühür mumu tabancalarımız görünüş olarak piyasadaki silikon tabancalarını andırmaktadır. Ancak içerik ve malzeme kalitesi olarak çok farklıdır. Mühür mumu için özel üretilmektedir. Mühürleme yaparken bizim tabancalarımızı kullanmanızı öneriyoruz.

**Tabancada sorun yaşıyorsanız sizler için hazırladığımız örnek videoyu izleyebilirsiniz.

Çırak Mühür Mumu

Tabancası (60W)

Amatör Mühür Mumu

Tabancası (55W)

Usta Mühür Mumu

Tabancası (80W)

Profesyonel Mühür Mumu Tabancası (100W)

Sadece esnek mühür mumları için kullanılır. Akıtma yapmaz. İlk defa kullanan kişiler için önerilir.

Bu tabancayla uygulamanız yavaş olacaktır. Her yüzeye sıktığınızda, 2 ile 3 adet mühür mumu dökebilirsiniz. Sıkıldıktan sonra yaklaşık olarak 1 dakika kadar bekleyerek tekrar mühür sıkabilirsiniz. Evde davetiye ya da zarf mühürlemek için işinizi rahat göreceğiniz bir tabancadır. Az adetli davetiyeler için tavsiye edilir.

Bu tabancamız ile arka arkaya mühürleme işlemini amatör tabancaya göre daha hızlı yapabilirsiniz. Amatör tabancada 2,3 adet sıkarken bu tabancayla mühür mumunu yüzeye 5-6 adet daha rahat sıkarsınız. Mum haznesi daha büyük olduğundan davetiye mühürlerken ya da adetli mühürleme yaparken bu tabanca ile daha kısa zamanda işinizi bitirebilirsiniz.

Bu mühür mumu tabancası ile art arda çok adetli mühürlemeleri hızlı yapabilirsiniz. Hızlı ısınır ve kullanımda size sürat kazandırır. Devlet Dairelerinde yoğun olarak tercih edilir. (Adli Tıp, Kriminal, Adliye, Merkez Bankası gibi.) Bu tabancayı sürekli mühürleme yapan kişilere tavsiye ediyoruz.

65.00₺+KDV

140.00₺+KDV

295.00₺+KDV

50.00₺+KDV

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu