top of page

Mühür Mumu Tabancalarımız

Mühür mumu tabancalarımız görünüş olarak piyasadaki silikon tabancalarını andırmaktadır. Ancak içerik ve malzeme kalitesi olarak çok farklıdır. Mühür mumu için özel üretilmektedir. Mühürleme yaparken bizim tabancalarımızı kullanmanızı öneriyoruz.

**Tabancada sorun yaşıyorsanız sizler için hazırladığımız örnek videoyu izleyebilirsiniz.

çırak-silikon-tabancası.jpg
DSC_0488.jpg
DSC_0489.jpg
DSC_0490.jpg

Çırak Mühür Mumu

Tabancası (60W)

Amatör Mühür Mumu

Tabancası (55W)

Usta Mühür Mumu

Tabancası (80W)

Profesyonel Mühür Mumu Tabancası (100W)

Sadece esnek mühür mumları için kullanılır. Akıtma yapmaz. İlk defa kullanan kişiler için önerilir.

Bu tabancayla uygulamanız yavaş olacaktır. Her yüzeye sıktığınızda, 2 ile 3 adet mühür mumu dökebilirsiniz. Sıkıldıktan sonra yaklaşık olarak 1 dakika kadar bekleyerek tekrar mühür sıkabilirsiniz. Evde davetiye ya da zarf mühürlemek için işinizi rahat göreceğiniz bir tabancadır. Az adetli davetiyeler için tavsiye edilir.

Bu tabancamız ile arka arkaya mühürleme işlemini amatör tabancaya göre daha hızlı yapabilirsiniz. Amatör tabancada 2,3 adet sıkarken bu tabancayla mühür mumunu yüzeye 5-6 adet daha rahat sıkarsınız. Mum haznesi daha büyük olduğundan davetiye mühürlerken ya da adetli mühürleme yaparken bu tabanca ile daha kısa zamanda işinizi bitirebilirsiniz.

Bu mühür mumu tabancası ile art arda çok adetli mühürlemeleri hızlı yapabilirsiniz. Hızlı ısınır ve kullanımda size sürat kazandırır. Devlet Dairelerinde yoğun olarak tercih edilir. (Adli Tıp, Kriminal, Adliye, Merkez Bankası gibi.) Bu tabancayı sürekli mühürleme yapan kişilere tavsiye ediyoruz.

16 USD+KDV

28 USD+KDV

42 USD+KDV

190.00₺+KDV

bottom of page