top of page

Kraft Poşet,Koli,Kese ve Kutu Mürekkep Mühürü

Mürekkep mühürlerimiz el yapımı ahşap sap ile sizlere sunulmaktadır.

Kare, dikdörtgen, silindir gibi istediğiniz şekilde üretimleriniz yapabiliriz. Bu şekilde logo ya da tasarımınız neye el veriyorsa o şekilde işleyebiliriz.

Sizlere damganın yanında aynı zamanda ıstampa mürekkebi ve ıstampa veriyoruz. Bu şekilde bizden satın aldığınız bir ürünü başka bir şeye gerek duymadan direk kullanabilirsiniz. Sarf malzemeleriniz tükendikçe bizden yenisini temin edebilirsiniz.

Maksimum çapımız 4 cm'dir. Bunun üstündeki çap ölçüleri battal boy dediğimiz ürüne girer. Bu yüzden tasarımlarınızı ona göre ayarlamanızı tavsiye ediyoruz.

7.jpg
2.jpg
1.jpg
6.jpg

Sizlere 3 ürün veriyoruz.

Mürekkep Damgası

Mürekkep

Istampa

Battal Boy Mürekkep Mührü

Battal boy diye tabir ettiğimiz mürekkep mühürlerde olabilecek en büyük çaplarda hazırlıyoruz. Bu şekilde; karton çantalarınızı, kumaşlarınızı, koliler gibi bir sürü ürünü markalaya bilirsiniz.

Büyük boy ürünler için kendi ıstampa çözümümüzü üretiyoruz. Bu şekilde istediğiniz boyutta olan damgayı çok rahat şekilde mürekkebe batırabilirsiniz.

Sizler için her zaman en iyi kalitede malzemeler ile çalışıyoruz.

Mürekkebiniz ise istediğiniz boyuta uygun olacak şekilde hazırlanıp yanında gelecektir.

12.jpg
24.jpg
23.jpg
11.jpg
25.jpg

Görsellerde gördüğünüz gibi bir çok üründe kullanabileceğiniz türdedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek logonuzu ve istediğiniz çap ölçüsünü bizimle paylaşmaktır. Daha sonra biz gerekli işlemleri yaptıktan sonra sizlere bütçe ve detayları ileteceğiz. Bu şekilde sipariş işlemine başlayabilirsiniz.

Ürün yoğunluğumuza bağlı olarak; aynı gün veya 2 iş günü arası değişen üretim süresi mevcuttur. Kargo alıcıya aittir.

Sipariş için:

gulmum@gmail.com

adresine mail atabilirsiniz.

bottom of page