Hediyelik Mühür Seti

Mühür Setinin İçindekiler;

1. Ahşap Mühür Kutusu

 

2. 3 cm Pirinç mühür  içine yapılabilecek çizim, logo, ad soyad  veya benzeri çalışmalar (Karmaşık yoğun çizimler bu çapın içine yapılamaz. Bu durumda 3,5 cm yada 4 cm için     yapılacaktır. Bu Kazıma işlemi set fiyatına ilave getirecektir.)

 

3. Ahşap saplı pirinç mühür.

 

4. Kaşık için özel öğütülmüş granür mühür mumu.

 

5. Mühür mumu eritme kaşığı.

 

6. Mühür ipi/kırnap 5 metre.

 

8. Kaşıkta mühür mumu eritmeniz için 2 adet tealight mum.

 

9. Çakmakla yakmak için  2 adet mühür mumu.

Mühürünüzün imalatı sonrası mühür mumu üzerine uygulama yapılarak çıktısı sizinle paylaşılır. Bu çıktıyı hediye paketi yapıldıktan sonra paket üzerine yapıştırılır. Mühür set içine notunuzubize yazdırıp kutu içine dahil edebilirsiniz.

 

Seti oluşturan malzemeler  mühür kutusu içine yerleştirilir ve Doğal kraft kağıt ile paketlenerek kırnapla bağlanır ve paketiniz hazır hale gelir. Kutu vereceğiniz adrese bu şekilde kargolanır.

 

Kargo bedeli alıcıya aittir.

220,00 TL+KDV

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

Tüm Hakları Saklıdır. ©

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu