Soğuk Damga Mühürü

Bu ürün kağıt veya karton gibi evrak, zarf, fatura gibi kıymetli evraklarda logo ya da yazı gibi önemli vurguları öne çıkartmak ve işinizi özel kılmak için kullanılan bir uygulama şeklidir.

Uygulama çok basittir. Bizler size her şeyi hazır göndereceğiz siz sadece direkt olarak kağıdı ağızlara sıkıştırıp basarak tasarımınızı yüzeye çıkarabilirsiniz. Minik el tipi soğuk damga makinelerinden memnun kalmayan müşterimiz için özel ürettiğimiz aparatımız ile gönderiyoruz. Bozulması mümkün olmayan % 100 yerli imalat olan ve garantili bu ürünü gururla sunuyoruz.

 

Makinelerimiz bize özeldir. Piyasada aynı ürünü bulmanız mümkün değildir. Profesyonellerin tercihidir. Makinelerimiz dökümden üretilmiştir.  Basma kolunu ufak bir güçle indirdiğiniz anda kağıdı mükemmel kabartmaktadır. 

 

Bu makinede 2 tip malzeme ile mühür hazırlıyoruz.

Sıkıştırma aparatları sert plastik malzemeye kazınır. Kolu aşağı indirerek kabartmanızı mükemmel yapmış olursunuz. Makinenin tüm yüzeyi dökümdür. Ömür boyu garantilidir. Her hangi bir sıkıntılı durumda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu ürün noter veya resmi kurumlarda kullanılan yöntemdir. Kesinlikle deforme olmaz. Kolu aşağı indirerek kabartmanızı mükemmel yapmış olursunuz. Makinenin tüm yüzeyi dökümdür. Ömür boyu garantilidir. Her hangi bir sıkıntılı durumda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plastik Yüzeyli

Mühür

Her şey Dahil

450.00₺+KDV

Pirinç Yüzeyli

Mühür

Her şey Dahil

850.00₺+KDV

Sertifikalar için Yaldız Baskı

Tane fiyatı 1,00 TL+KDV'dir.

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

Tüm Hakları Saklıdır. ©

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu