top of page

Soğuk Damga Mühürü

Bu ürün kağıt veya karton gibi evrak, zarf, fatura gibi kıymetli evraklarda logo ya da yazı gibi önemli vurguları öne çıkartmak ve işinizi özel kılmak için kullanılan bir uygulama şeklidir.

Uygulama çok basittir. Bizler size her şeyi hazır göndereceğiz siz sadece direkt olarak kağıdı ağızlara sıkıştırıp basarak tasarımınızı yüzeye çıkarabilirsiniz. Minik el tipi soğuk damga makinelerinden memnun kalmayan müşterimiz için özel ürettiğimiz aparatımız ile gönderiyoruz. Bozulması mümkün olmayan % 100 yerli imalat olan ve garantili bu ürünü gururla sunuyoruz.

 

Makinelerimiz bize özeldir. Piyasada aynı ürünü bulmanız mümkün değildir. Profesyonellerin tercihidir. Makinelerimiz dökümden üretilmiştir.  Basma kolunu ufak bir güçle indirdiğiniz anda kağıdı mükemmel kabartmaktadır. 

 

Bu makinede 2 tip malzeme ile mühür hazırlıyoruz.

Sıkıştırma aparatları sert plastik malzemeye kazınır. Kolu aşağı indirerek kabartmanızı mükemmel yapmış olursunuz. Makinenin tüm yüzeyi dökümdür. Ömür boyu garantilidir. Her hangi bir sıkıntılı durumda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu ürün noter veya resmi kurumlarda kullanılan yöntemdir. Kesinlikle deforme olmaz. Kolu aşağı indirerek kabartmanızı mükemmel yapmış olursunuz. Makinenin tüm yüzeyi dökümdür. Ömür boyu garantilidir. Her hangi bir sıkıntılı durumda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plastik Yüzeyli

Mühür

Her şey Dahil

2500.00₺+KDV başlıyor!

Pirinç Yüzeyli

Mühür

Her şey Dahil

4000.00₺+KDV başlıyor!

Sertifikalar için Yaldız Baskı

Tane fiyatı 5,00 TL+KDV'dir.

IMG_0388.jpg
IMG_0390.jpg
IMG_0389.jpg
bottom of page