Çikolata Mühürü

Çikolata mühürü gıda maddesi üzerine vurulduğu için temiz ve hijyen olması önemlidir. Mühürün yüzeyi pirinçten yapılarak sizlere sunulur. Tasarımınız pirinç mühüre özenle kazınır. Çikolatayı eritip yüzeye damlatma şeklinde direkt uygulayabilirsiniz. Dikkat edilecek husus mühürün soğuk olmasıdır. Mühürünüz ne kadar soğuk olursa yüzeydeki çikolatayı o kadar hızla soğutur ve detayları görünür.

Soğutmak için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Su içindeki mühürün hatları su ile dolabilir. Bu nedenle mutlaka mührün içini kuru bir bez ile sildikten sonra çikolataya basınız. Mühürdeki detaylar bu şekilde mükemmel görünür.

 

 

Aşağıdaki video size bu konuda fikir verecektir. Mühür çapı ise değişkendir. 3 cm, 3,5 cm 4 cm ve üstü de olabilir. Bu tamamen sizin ihtiyacınız doğrultusunda yapılır. Mühürlerin sabit bir fiyatı yoktur. Bize logo ya da grafiğinizi gulmum@gmail.com adresine gönderirseniz size hızla geri dönüş sağlanacaktır. Aynı gün kargoya teslim edilerek adresinize gönderilecektir.

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

Tüm Hakları Saklıdır. ©

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu