Biz Kimiz?

GÜL MUM Firmamız 2000 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır.

İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır. Firmamız bu süre içinde kendini geliştirerek farklı bir ürün üretme gayretiyle mühür mumu konusunda neler yapabileceğini araştırmış ve 2009 yılında Gül Mum Mühür Mumlarına yeni bir boyut ve tarz ile üretime başlamıştır. Türk patent enstitüsüne başvurarak ürünümüzün faydalı modeller adı altında patenti alınmıştır. Türkiye’de ilk defa bizimle başlayan renkli mühür mumu, günümüzde aranan bir ürün olmuştur. Yerli sermaye ile yapılmış tek üründür. Ürünümüz Merkez bankası, Dış İşleri Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu gibi devlet kurumlarında kullanılan ve tavsiye edilen bir mühür mumudur. Tarihten günümüze mühür mumları köşeli ve çakmakla yakılan bir tarzda kullanılmıştır. ancak bunun uygulamada çok sıkıntılı olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca uygulamada yüzeye yanarak düşmesi ve renginin koyulaşması mühürdeki detayları okunmamaktadır. Gül Mum Mühür Mumların'da bu konu kesinlikte ortadan kalkmıştır. Yüzeyi parlak ve uygulamada tutucudur. 2013 Yerel Seçimleri ve 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Gül Mum Mühür Mumları tercih edilmiştir. Yaptığımız her şeyin, en iyisini yapmak hedefimiz olmuştur. Bu ürünü kullanan herkes gibi sizlerinde beğeneceğinden hiç şüphemiz yoktur. Yıllarca mum imalatı sektöründe verdiğimiz güveni şu anda mühür mumu konusunda da vermeye devam ediyoruz. Firmamız gücünü ailesinden almaktadır. Her noktasında bir emeğin olduğunu hiç unutmuyoruz. Bizi taklit etmek isteyeceklerdir ancak bilinmelidir ki taklitler gerçeğini yaşatır.

Gül Ailesi adına,
Ercan GÜL

Ekibimiz ile Tanışın!

Ercan Gül

Şirket Kurucusu/ Ortak

Bülent Gül

Şirket Kurucusu/ Ortak

/ Üretim Müdürü

Selahattin Gül

Art Direktör

Ayten Gül

Muhasebe/ Müşteri İlişkileri

Hakkımızda
  • White Facebook Icon

Facebook

  • White Instagram Icon

Instagram

  • White Pinterest Icon

Pintrest

  • Beyaz YouTube Simgesi

YouTube

  • White Facebook Icon
  • Beyaz YouTube Simgesi

Gül Mum Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Bir aile firmasıdır. İlk kurulduğu günden bu güne her zaman farklı ve özel ürünler imal ederek yıllarca mum imalatı sektöründe yer almıştır.

Devamını oku

Tüm Hakları Saklıdır. ©

mühür, mühür mumu, mühürleme silikonu, davetiye mühürleme, muhur, muhur mumu, ahşap markalama, hamburger markalama, deri markalama, esnek mühür mumu, varaklı mühür mumu